google-site-verification=J4ssDwk8YBjqNTZLUYVQ5Udz82MuWxBgtxtVbDHTTz0

YUKA BİTKİSİ (Yucca Massengena) Büyük 5 Gövdeli 170-210 Cm

YUKA TESİSİ (Yucca mass gena) geniş format
170-190 cm - 5 beden dikildi

Senin için bitki de + 170cm ve 5 saksı hariç 5 kaynaklanıyor.


Kapalı, oturma odası ve açık bitkiler ve can sıkıcı yuka bitki ve e-çiçekler handa bitki. Burada fener şapkası da dahil olmak üzere dünyanın bitkileri hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız ve bakımı kolaydır. Tropikal bir atmosfer var.

BOTANİK ADI: Yucca mass gena
AİLE: bir kuşkonmaz
TÜRK ADI: Yuka
AÇIKLAMA: Yuka bir sanattır, ev veya ofise dekorasyon için, geniş odalar, koridorlar, resepsiyon alanı, terrassen alanı, uzun, sivri uçlu ve kullanılan olgun yapraklı balkonlar ve bahçeler içindir. E. Çok daha iyi gelişen tropikal bitki.

IŞIK VE SICAKLIK GEREKSİNİMİ: Güneş, yerlerinde sadece 1-2 saat ışığa ihtiyaç duyarlar, ancak güneşin pozisyonlarında bağırsakta gelişirler. Ege ve Akdeniz'deki terasların dışındaki balkon verandalar yetiştirilebilir (ılıman iklim).

SU TALEBİ: En iyi e-on su gereksinimi susuzdur.
TOPRAK SORGULAMA: Daha iyi drene edilmiş toprakları seviyorsunuz.
BİTKİ ŞEKLİ: Dikey şekil.
BAKIM ÖNERİLERİ: Mekanı yıkayın. En yeni bitkileri sulama suyuyla karıştırırsanız, daha sağlıklı bitkiler ve gösterişli yapraklarınız olabilir. ,
NOT: Yuka bitkisinin toksik etkisi yoktur, ancak çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın çok yakın olmadığından emin olmalısınız, yaprakların uçları çok keskindir.